SoundLink III BOSE

معرفی محصولی عالی به نام SoundLink III از BOSE

موزیک و استایل خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

این شعاری است که شرکت BOSE برای SoundLink III خود انتخاب کرده و به حق که باید گفت حقیقت امر را بیان کرده. SoundLink III به صورت بی سیم به تبلت و یا گوشی های هوشمند و یا کامپیوتر شما وصل شده و موزیک شما را با صدایی واضح و رسا و به معنی واقعی کلمه Crystal Clear به گوش شما و دوستانتان میرساند.

این اسپیکر زیبا و خوش آب و رنگ با باتری لیتیوم یونی درون خود میتواند ۱۴ ساعت لذت بی وقفه را برای شما رقم بزند. شرکت BOSE برای این اسپیکر دلربا کاور های رنگی اسپرتی نیز در نظر گرفته که میتوانید به صورت جداگانه بنا به سلیقه خود آنها را تهیه کنید و علاوه بر زیباتر کردن از این اسپیکر زیبای بسیار قابل حمل در هر جایی که هستید محافظت کنید.

بر روی این دستگاه درگاه USB تعبیه شده تا در آینده بتوانید از به روز رسانی های نرم افزاری آن برای بهبود کارآیی آن استفاده کنید. همچنین یک درگاه صوتی ۳٫۵ اینچی AUX برای زمان هایی که امکان اتصال Bluetooth را نداردی برای آن در نظر گرفته شده. به همراه این اسپیکر یک شارژر هم ارائه میشود و اگر تمایل داشتید میتوانید شارژر فندک ماشینی آن را نیز به صورت جداگانه تهیه فرمایید.

[gmedia id=16]

2 پاسخ
  1. امیرحسین قربانمهر
    امیرحسین says:

    به نظر من هم خیلی اسپیکر خوبیه! قشنگ میشه باهاش یک مهمونی رو گرم کرد! یا چندین ساعت با موزیک های آرامش بخش وقتی که توی سفر هستید یا رفتید کمپ یا کوه و صحرا اوقات لذت بخشی رو باهاش بگذرونید! واقعا عالیه! صدای شفاف حجم صدای عالی طول عمر بالای باتری! اینها همش از مشخصه های خوب این اسپیکره!

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید