آرتا فروردگان پارسیان گارانتی اصلی بوفالو و کرامپلر

آرتا فرورد نماینده رسمی و انحصاری محصولات بوفالو ژاپن، کرامپلر استرالیا و آی بتز در ایران میباشد.

آرتا فرورد با در نظر گرفتن رشد روز افزون درخواست مشتریان برای استفاده از محصولات اپل، جهت رفع نیاز مشتریان گرامی مجموعه کاملی از محصولات مرتبط با تجهیزات اپل را در لیست محصولات خود قرار داده و مفتخر است تکنولوژی روز کشورهایی چون ژاپن را در زمینه تجهیزات ذخیره سازی تحت شبکه، تجهیزات شبکه و تجهیزات شبکه بی سیم، استرالیا را در زمینه سهولت در حمل تجهیزات الکترونیکی و سیستم های صوتی برتر جهان همچون کلیپش، بز و بی اند دبلیو و لوازم جانبی اپل با برند های مطرح جهان همچون گریفین و دکسیم … را در اختیار مردم ایران قرار داده تا سهمی در پیشرفت کشور عزیزمان در زمینه ی ارتباطات، ساخت ساختمان های نوین و هوشمند، سهولت در بستر مخابراتی و به روز رسانی ارتباطات و افزایش قابلیت حمل و نقل تجهیزات الکترونیکی داشته باشد. آرتا فرورد میکوشد تا در راستای رفاه حال هر چه بیشتر مردم ایران زمین طلایه دار مفهوم اصل مشتری مداری باشد و از آنجایی که رعایت حقوق مصرف کنندگان، پاسخگویی مناسب به خواسته های مشتریان، ارائه محصولات با کیفیت بالا، خدمات پس از فروش مناسب و جلب رضایت مشتریان و مصرف کنندگان از ارکان موفقیت می باشد، در این خصوص واحد خدمات پس از فروش آرتا فروردگان پارسیان همواره تلاش نموده تا با ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و در سریعترین زمان ممکن پاسخگوی مراجعه کنندگان محترم باشد.

روابط عمومی

واحد روابط عمومی آرتا فروردگان پارسیان به لحاظ درک مفهوم مشتری مداری و بهبود کیفیت ارائه خدمات و رضایت هرچه بیشتر مخاطبان، در طول ساعات اداری پذیرای نظرات پیشنهادات و انتقادات شما مشتریان و همکاران عزیز میباشد.

پشتیبانی

واحد پشتیبانی آرتا فروردگان پارسیان با بهره از نیروی متخصص در زمینه شبکه و آی تی همواره پاسخگوی سوالات شما عزیزان بوده. یکی از اهداف اصلی این واحد پاسخگویی به سوالات فنی شما و ارائه راه حل های کاربردی میباشد. اصل اول در پاسخگویی به شما رعایت صداقت بوده تا بتوانید نهایت بهره را از محصول خریداری شده ببرید.

مارکتینگ و فروش

واحد فروش و بازاریابی آرتا فروردگان پارسیان با بررسی نیاز مصرف کنندگان به دنبال ارائه راه حل های کاربردی جهت مصرف محصولات این مجموعه بوده و با ارائه روش های مناسب، همراه و یاور همکاران عزیر میباشد تا مشتریان گرانقدر با اطلاع کامل محصول مورد نظر را تهیه نمایند و بتوانند حداکثر بهره را از خرید خود داشته باشند.

بازرگانی

این واحد همواره با بررسی نیازهای روز و بهره گیری از تحقیقات واحد فروش، بازخورد های روابط عمومی، اطلاعات واحد پشتیبانی و تحلیل صحیح این اطلاعات، در خارج از مرز های ایران به دنبال یافتن برترین های جهان میباشد.

ما در آرتا فروردگان پارسیان معتقدیم مردم ایران زمین لایق برترین ها میباشند و همواره به دنبال ایجاد بستری میباشیم تا مردم کشور عزیزمان همگام با تکنولوژی روز جهان بتوانند در دسترسی به علم و بهرهمندی از رفاه زندگی در اوج باشند پس در همین راستا متخصصین ما در واحد تحقیق و بازرگانی به دنبال یافتن برترین های جهان میباشند تا نیاز شما مردم عزیز را برطرف کنند. ماشعار کالای با کیفیت گارانتی بی قید و شرط، را سرلوحه کار خود قرارداده و همواره میکوشیم تا با یاری شما مشتریان و همکاران گرانقدر در اوج باقی بمانیم.

صاحب امتیاز نماد الکترونیکی فروشگاه آرتافروردگان پارسیان آقای امیرحسین قربانمهر می‌باشند و در این سایت فروش محصولات تکنولوژیک (فقط برندهای تحت گارانتی آرتافروردگان پارسیان) انجام می‌پذیرد.