Englishشرکت آرتا فرورد قشم

image 01 image 02

نماینده رسمی و انحصاری محصولات بوفالو ژاپن، کرامپلر استرالیا و دکسیم در ایران میباشد.

شرکت آرتا فرورد با در نظر گرفتن رشد روز افزون درخواست مشتریان برای استفاده از محصولات شرکت اپل، جهت رفع نیاز مشتریان گرامی مجموعه کاملی از محصولات مرتبط با تجهیزات اپل را در لیست محصولات خود قرار داده و مفتخر است تکنولوژی روز کشورهایی چون ژاپن را در زمینه تجهیزات ذخیره سازی تحت شبکه، تجهیزات شبکه و تجهیزات شبکه بی سیم، استرالیا را در زمینه سهولت در حمل تجهیزات الکترونیکی و سیستم های صوتی برتر جهان همچون کلیپش، بز و بی اند دبلیو و لوازم جانبی اپل با برند های مطرح جهان همچون گریفین و دکسیم ....

متخصصین ما

Image 1 واحد بازرگانی:

این واحد همواره با بررسی نیازهای روز و بهره گیری از تحقیقات واحد فروش، بازخورد های روابط عمومی، اطلاعات واحد پشتیبانی و تحلیل صحیح این اطلاعات، در خارج از مرز های ایران به دنبال یافتن برترین های جهان میباشد.

Image 2 واحد فروش:

واحد فروش و بازاریابی شرکت آرتا فرورد با بررسی نیاز مصرف کنندگان به دنبال ارائه راه حل های کاربردی جهت مصرف محصولات شرکت بوده و با ارائه روش های مناسب، همراه و یاور همکاران عزیر میباشد تا مشتریان گرانقدر با اطلاع کامل محصول مورد نظر را تهیه نمایند و بتوانند حداکثر بهره را از خرید خود داشته باشند.

Image 3 روابط عمومی:

واحد روابط عمومی شرکت آرتا فرورد به لحاظ درک مفهوم مشتری مداری و بهبود کیفیت ارائه خدمات و رضایت هرچه بیشتر مخاطبان، در طول ساعات اداری پذیرای نظرات پیشنهادات و انتقادات شما مشتریان و همکاران عزیز میباشد.

Image 4 واحد پشتیبانی:

واحد پشتیبانی شرکت آرتا فرورد با بهره از نیروی متخصص در زمینه شبکه و آی تی همواره پاسخگوی سوالات شما عزیزان بوده. یکی از اهداف اصلی این واحد پاسخگویی به سوالات فنی شما و ارائه راه حل های کاربردی بوده. اصل اول در پاسخگویی به شما رعایت صداقت بوده تا بتوانید نهایت بهره را از محصول خریداری شده ببرید.